Rychlý kontakt
Provozní doba:
Po‑Pá 9:00‑12:00 13:00‑17:00
mobilní telefon 775 708 706
pevná linka 591 143 357
e-mail objednavky@asope.cz
Mapa
DE LONGHI CTOE 2103 R
DE LONGHI CTOE 2103 R DE LONGHI CTOE 2103 R DE LONGHI CTOE 2103 R

DE LONGHI CTOE 2103 R

Výrobce DeLonghi
Dostupnost Skladem u nás
Možnosti dopravy
  • Přepravní služba PPL 99,- Kč
  • Osobní převzetí 0,- Kč
Vaše cena 2 400,- Kč s DPH a PHE
Množství

Topinkovač DE LONGHI CTOE 2103 R,červená

Topinkovač, řady Icona Elements, elektronické ovládání: ohřev, rozmrazování, opékání a zrušení, opékací mřížka na rozpékání pečiva, elektronická kontrolka opékání, příkon 900W

- 2 plátková toaster řady Icona Elements

- Exkluzivní povrchová úprava s pochromovanými detaily

- Opékací mřížka na rozpékání pečiva

- Elektronické ovládání: ohřev, rozmrazování, opékání a zrušení- všechny funkce se světelnou indikací

- Extra vysunutí pro snazší vyjmutí toustu

- Elektronická kontrolka opékání

- Vyjímatelný tácek na drobečky

- Protiskluzové nožičky

Topinkovač De'Longhi CTOE 2103.R v elegantním designu dokonale opeče chléb, a navíc bude díky exkluzivní povrchové úpravě s pochromovanými detaily ozdobou každé kuchyně. Disponuje funkcí extra zdvihu, pomocí které snadno vyjmete i malé plátky chleba. Jeho součástí je opékací mřížka, s níž rozpečete starší i zmrazené pečivo, které bude stejně lahodné jako to čerstvé. Světelná kontrolka informuje o provozu topinkovače, jehož funkce se ovládají elektronicky. Díky vyjímatelnému tácku na drobečky jsou jeho údržba a čištění naprosto snadné. Nožičky topinkovače mají protiskluzovou úpravu, aby pevně držel na každé kuchyňské lince. De'Longhi CTOE 2103.R je topinkovačem v jedinečném designu a s velmi vysokou kvalitou a výkonem.

Společnost De’Longhi vnímaná jako lídr na celosvětovém trhu s kávovary, výrobky zpříjemňujícími život a usnadňujícími práci v kuchyni i péči o domácnost. Společnost De’Longhi je italská rodinná obchodní společnost vyrábějící přístroje pro domácnost již od roku 1974 (přičemž začátky společnosti se datují už do začátku století), v jejíž aktivitách se jedinečným způsobem snoubí zápal pro podnikání s nenápadnou elegancí. Delonghi vytváří výrobky, jež jsou proslulé svým výkonem a spolehlivostí, a které je radost používat. Navrhují funkční výrobky, které vynikají elegantními liniemi, zajímavými barevnými kombinacemi, materiály a povrchovou úpravou, jenž snadno zapadají domácností napříč kulturami celého světa.