Rychlý kontakt
Provozní doba:
Po‑Pá 9:00‑12:00 13:00‑17:00
mobilní telefon 775 708 706
pevná linka 591 143 357
e-mail objednavky@asope.cz
Mapa
Braun Multiquick 7 MQ700  + A cena 999.-
Braun Multiquick 7 MQ700  + A cena 999.- Braun Multiquick 7 MQ700  + A cena 999.- Braun Multiquick 7 MQ700  + A cena 999.-

Braun Multiquick 7 MQ700 + A cena 999.-

Výrobce Braun
Dostupnost Skladem u nás
Možnosti dopravy
  • Doprava zdarma 0,- Kč
  • Osobní převzetí 0,- Kč
Obvyklá cena 1 095,- Kč s DPH a PHE
Vaše cena 999,- Kč s DPH a PHE
Množství
Ponorný mixér Braun Multiquick 7 MQ700 Soup černý/nerez
 
Vsaďte na kvalitní tyčák!
 
Silný motor, pohodlné používání a ostré nože jsou pro ponorný mixér Braun Multiquick 7MQ700 Soup samozřejmostí. Jednou rukou připravíte krémové polévky, hladké omáčky i ovocné koktejly či kašičky. O vaši spokojenost se postará prvotřídní německá kvalita. S příslušenstvím mixéru se snadno manipuluje a provedení z černé a nerezové oceli nejenže dobře vypadá, ale je i odolné vůči poškození. 
 
Pohodlné ovládání, snadná údržba
 
Upravujte rychlost mixování ještě snadněji a pomocí jediného tlačítka s technologií Smart Speed Control řady MQ7. Funguje jednoduše. Čím více tlačítko mixování stisknete, tím více síly získáte bez nepraktického přepínání a hledání rychlostních stupňů. Braun Multiquick 7 MQ700 Soup šikovně a účinně rozmixuje malá i větší množství surovin a vždy dosáhne chutného výsledku. Měkká ergonomická rukojeť je pohodlná a extra velké tlačítko umožňuje jednoduché uvedení mixéru do chodu. 
 
Silný motor a ostré nože pro nejjemnější výsledek
 
V balení společně s mixérem najdete nerezový nástavec PowerBell s rozšířenou spodní částí, která zabraňuje vystřikování a nepořádku. Ultra tvrdé nerezové nože si poradí i s tvrdšími surovinami. Tichý elektrický DC motor s výkonem 750 Wattů zaručuje ty nejrychlejší a nejjemnější výsledky, ať už připravujete cokoliv. Nerezovou nohu oddělíte jediným klikem a snadno omyjete. Součástí balení je i odolná plastová nádoba na mixování o objemu 600 ml.
Tyčový mixér Braun Multiquick 7 MQ700
 
Tyčové mixéry série MQ7 mají revoluční technologii Smart Speed Control - čím více jej stisknete, tím více síly získáte. Zvyšte rychlost mixéru jemným stisknutím tlačítka. Snadno připravíte všechny své pokrmy jednou rukou, zatímco měníte rychlost v reálném čase bez přerušování. Takže už žádné nepohodlné škubání. Jeden stisk na všechny rychlosti!
 
Jedinečné spojení pohodlí a výkonu
 
Aby dosáhl největšího pohodlí, má tyčový mixér MQ 700 Soup extra velké tlačítko a měkkou rukojeť, takže se velmi pohodlně drží i ovládá. Díky patentu PowerBell firmy Braun - kombinace ultra tvrdých ocelových nožů a jedinečného zvonovitého tvaru - Vám zaručí pokaždé ten nejlepší výsledek.
 
Připravujte pokrmy s širokým příslušenstvím
 
Tyčový mixér Braun Multiquick 7 MQ 700 Soup je šikovný mixér pro malá i velká množství pokrmů. Balení obsahuje 600 ml nádobu, díky které snadno připravíte polévky či nápoje, omáčky a dipy. Když máte hotovo, jednoduše vytáhněte rukojeť a snadno umyjte. Díky německé technologii si tyčové mixéry Braun podrží svůj výkon celé roky.
Prémiová černá/nerezová ocel
Smart Speed – plynulá regulace rychlosti
Nerezový nástavec PowerBell s designem rozšířené spodní části proti vystřikování
Ultra tvrdé nerezové nože pro nejjemnější výsledky
Tichý DC motor s výkonem 750 wattů
Vysoký výkon pro ty nejrychlejší a nejjemnější výsledky
Měkká rukojeť pro větší komfort
Jedním klikem odnímatelná nerezová noha
Snadná manipulace s příslušenstvím
Plastová nádoba o objemu 600 ml
 
 
Záruka 24 měsíců
Další parametry
Příkon ponorného mixéru 750 W
Počet rychlostí 10
Plynulá regulace Ano
Pulzní spínač Ano
Funkce, příslušenství mixování, mixovací nádoba
Rozměry výrobku
Hmotnost výrobku 0.8 kg
Rozměry balení
Šířka balení 26.5 cm
Výška balení 10.2 cm
Hloubka balení 19.1 cm
Hmotnost balení 1.2 kg